KONST / Ramar / Ram 17144578
nr 1714 4578
Ram
ramens innermått: 36x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Kondition: slitage, skador, delar salmas
Utrop:
300 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:42:29
Tilgman Keramik